«لئو روجاس» بار دیگر در تهران

«چوپان تنها»؛ بار دیگر در تهران

«لئو روجاس» ـ نوازنده فلوت و پن فلوت و نوازنده قطعه «چوپان تنها»  ۱۶ و ۱۷ اسفند بار دیگر در تهران و برج میلاد روی صحنه می‌رود.

 محمود شبیری ـ تهیه کننده این کنسرت ـ درباره تمدید این اجرا در تهران گفت: پس از اجرای این موفق برنامه که فروردین امسال به خوانندگی سیلویو دانزا (خواننده آلمانی) در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد، درخواست های زیادی برای تمدید این برنامه داشتیم و خیلی ها چون در مسافرت بودند نتوانستند در آن برنامه حاضر شوند.

او ادامه داد: مقدمات حضور این هنرمند برای بار دوم در ایران انجام شد و ۱۶ و ۱۷ اسفند پذیرای دوستداران این سبک از موسیقی در برج میلاد خواهیم بود. پرفورمنس این کنسرت متفاوت از اجرای قبلی است و در تلاشیم که با یک برنامه جدید بتوانیم خاطره اجرای نوروزی لئو روخاس در تهران را بار دیگر زنده کنیم.

«لئو روخاس» در روز اجرای قبلی خود روی صحنه برج میلاد درباره ایران گفته بود: آنچه من می‌گویم از زبانم بر نمی‌آید. این‌ها که می‌گویم نجوای قلب من است. درست است که هم اکنون در تهران هستم اما سفر من به تهران درست از زمانی آغاز شد که پیشنهاد اجرا در کشور شما به من داده شد. من از همان روز تهران بودم و به راستی خودم را در ایران احساس می‌کردم. به راستی که من امشب به آرزو و رویایم رسیدم.

لئو روخاس متولد ۱۹۸۴ در اکوادور است. این موزیسین در فصل پنجم مسابقه استعدادیابی Das supertalent پیروز شد و بعد از آن به شهرت زیادی دست پیدا کرد و با آثارش در نقاط مختلف دنیا روی صحنه رفت. محیط زیست و ارتباط میان اجزای سازنده طبیعت نظیر خورشید و خاک و آباز جمله موضوعات آثار و کنسرت‌های لئو هستند و او معمولاً با استایل سرخپوستی کارهایش را معرفی و اجرا می‌کند.

کنسرت لئو روخاس به تهیه‌کنندگی محمود شبیری و سپهر صاحبی در برج میلاد برگزار خواهد شد و بلیت فروشی آن آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *